مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری نشست هم ‏‏اندیشی جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر با مسئولین آب و فاضلاب شهری استان

نشست هم‏‏ اندیشی جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر با مسئولین آب و فاضلاب شهری استان در سالن جلسات آب و فاضلاب شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در این نشست که با حضور آقای دکتر رشتچی رئیس بنیاد نخبگان استان، آقای جز، قاسمی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان، آقای پروفسور ثبوتی برگزیده جایزه علامه طباطبایی، آقای ابراهیمی، معاون برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان، آقای رضازاده خیاط، مدیر دفتر تحقیقات آب منطقه ای استان، آقای دکتر رسولی فرد، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پایه زنجان و جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش کلیپ زیر ساخت های آب و فاضلاب شهری استان، آقای ابراهیمی، معاون برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان گزارشی از وظایف و ظرفیت ها و پروژه های در دست اقدام ارائه نمودند. در ادامه نشست آقای جز قاسمی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان تصریح کردند: ۲۱ شهر در استان زنجان با جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان قرار دارند. جزء قاسمی با اشاره به بحران آب در کشور بر ضرورت استفاده از آب خاکستری یا همان فاضلاب و بازچرخانی آن تاکید کرده و گفت: باید در این راه و در عبور از بحران آب از ظرفیت نخبگان به نحو مطلوبی با توجه به توانمندی ها و ویژگی های آنان استفاده شود. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان افزودند: پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان و شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان، رابطه همفکری و خطوط ارتباطی بین شرکت و ینباد نخبگان استان برقرار شده و در صدد هستیم این روابط بیش از پیش ارتقاء یابد.

در ادامه جلسه آقای دکتر رشتچی رئیس بنیاد نخبگان استان، ضمن خیر مقدم و استقبال از حضور پروفسور ثبوتی، مستعدین و مسئولین حاضر در جلسه، به زمینه های همکاری فی مابین به منظور استفاده حداکثری طرفین از ظرفیت های طرف مقابل در پروژه های مطالعاتی، دوره های آموزشی، بازدید های تخصصی، جذب و بکارگیری مستعدین معرفی شده در پروژه های تحقیقاتی و غیره در راستای تحقق اهداف دو سازمان اشاره نموده و از انعقاد تفاهم نامه همکاری های علمی- آموزشی- پژوهشی و فناوری در حوزه آب و فاضلاب استقبال کردند.

در ادامه جمعی از نخبگان و مستعدین استان در سخنانی به بیان درخواست ها، پیشنهادات و ایده های خود در حوزه مرتبط با آب و فاضلاب شهری و آب منطقه ای استان پرداختند.