مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری/ فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار می شود.

فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد رویداد فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر را در اواخر پاییز 1396 برگزار نماید.

این رویداد به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله/ جذب سرمایه گذار و با حضور سرمایه گذاران و تولید کنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات منتخب حائز شرایط در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برای خرید اختراعات یا سرمایه گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه گذاران، تسهیلاتی را ارائه می کند.

مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، بایستی فرم ثبت نام را از وبگاه فستیوال ها به نشانی www.techfestival.ir (بخش فیتیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 15/07/1396 به آدرس پست الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.techfestival.ir مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 08337264665 و 08337243422 تماس حاصل نمایند.