نماینده ولی فقیه در استان: شعاع انسان‌سازی استاد روزبه ادامه دارد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده ولی فقیه در استان:

شعاع انسان‌سازی استاد روزبه ادامه دارد.

در آیین نکوداشت مقام علمی استاد روزبه که در روز چهارشنبه مورخ 09/12/96 برگزار شد، آیت‌الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، با بیان اینکه استاد روزبه هیچ نیازی به برگزاری چنین برنامه‌هایی ندارد، افزود: نسل جوان به ویژه حوانان استان باید با استاد روزبه آشنا شده و از لحظه لحظه زندگی استاد روزبه درس بگیرند.

وی در ادامه افزودند: شخصیت‌های برجسته به صورت مادرزادی نخبه به دنیا نمی‌آیند بلکه با زحمت و تلاش و به واسطه مددهای الهی به مرحله‌ای می‌رسند که محبوب مردم می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان اظهار داشت: کسی که برای انجام کاری بتواند اولین قدم را با موفقیت بردارد، حلاوت قدم اول سبب می شود قدم های بعدی را محکمتر و با شدت بیشتری بردارد و این موضوع را می‌توان در زندگی استاد روزبه دید و تعالی روز به روز او را مشاهده نمود.

وی با اشاره به عمر کوتاه استاد روزبه و تربیت شاگردان زیادی که نمونه اخلاق و اخلاص هستند، افزود: مرحوم روزبه فراتر از زنجان و افتخار زنجان است. شعاع روحی، علمی، معنوی و انسان سازی روزبه به گونه ای است که شاگردان ایشان در دوران قبل و بعد از انقلاب توانسته‌اند نقش به سزایی در جامعه داشته باشد. نگرش استاد روزبه هنوز هم شاگردان خود را تربیت می‌کند و چنین نیست که با مرگ ایشان مربی بودن او به اتمام رسیده باشد.